Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Centrum Szkoleniowe ANWIS

Lider na rynku żaluzji i rolet otwiera nowe Centrum Szkoleniowe. Na ponad 1.200 m2 zlokalizowanych na terenie siedziby ANWIS-u we Włocławku powstają biura zarządu i marketingu oraz tzw. show room. Do Centrum na cykle szkoleniowe będą zapraszani partnerzy firmy oraz wszyscy ci, którzy będą chcieli spróbować swoich sił jako dystrybutorzy produktów firmy. Specjaliści z wielu różnych branż podpowiedzą jak to zrobić skutecznie. Zarząd spółki ANWIS chce, aby to miejsce stało się głównym punktem na mapie rozwoju produkcji i dystrybucji przesłon okiennych w Polsce.

Z myślą o budowie Centrum Szkoleniowego nosiłem się od kilku lat. Przez długi czas na przeszkodzie stały finanse. Ale ostatecznie niezwykle dynamiczny rozwój firmy i stale rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty spowodowały, żeplany z deski kreślarskiej przeniosły się na plac budowy - wspomina Antoni Wiśniewski, założyciel i współwłaściciel ANWIS Sp.j.

Efekt jest imponujący. Trzy kondygnacje i 1.200 m2 komfortowej powierzchni użytkowej pomieszczą administrację, zarząd i dział marketingu. Centralnym punktem budynku będzie tzw. show room z centrum szkoleniowym. Stworzenie tego miejsca to zupełnie nowa jakość wśród producentów z tego segmentu rynkowego. Na dużej przestrzeni pojawi się nie tylko pełna gama produktów firmy ANWIS, ale będzie także możliwość prezentowania bezpośrednio i w praktyce metod pomiaru i montażu żaluzji oraz rolet. To doskonała wiadomość dla obecnych i przyszłych partnerów spółki.

- Rośnie poziom technicznego zaawansowania naszych mieszkań i domów. Coraz częściej mamy do czynienia z tzw. domami inteligentnymi gdzie m. in. rolety oraz żaluzje są elementami podłączonymi do centralnego systemu elektronicznego sterowania warunkami klimatycznymi w tych obiektach. System ten zapewnia automatyczne zamykanie i otwieranie takich przesłon w zależności od pory dnia, temperatury zewnętrznej i wewnętrznej, siły i kierunku wiatru oraz natężenia światła słonecznego. Sytuacja ta stawia nowe i wysokie wymagania naszym wyrobom, a dla ich zapewnienia niezbędne jest nowe podejście na wszystkich etapach procesu wykonawstwa i montażu. Wymaga także znacznie wyższych kwalifikacji pracowników, w tym osób wykonujących prace montażowe na obiektach - podkreśla *dr inż. Jan Gołębiewski,* dyrektor zarządzający ANWIS Sp. j.

Powstające Centrum Szkoleniowe ANWIS ma odpowiadać na to zapotrzebowanie. Przy pomocy specjalistów z firmy partnerzy i dealerzy będą mogli zgłębiać zasady prawidłowego montażu, w każdych warunkach i przy każdym poziomie technologicznego zaawansowania w symulowanych warunkach zbliżonych do tych, jakie można spotkać u klienta.

Poznawanie technicznych zasad montażu to jednak nie wszystko. W zamyśle Centrum ma umożliwić bardzo szerokie tematycznie szkolenie zespołów montażowych. Spółka chce wspierać młodych i przedsiębiorczych oferując im gotowy pakiet informacji, które są niezbędne do prawidłowego rozpoczęcia działalności. Osoba zamierzająca założyć własną działalność gospodarczą znajdzie w Centrum Szkoleniowym fachową pomoc. Od materiałów szkoleniowych aż do wsparcia finansowego. - Prowadzimy zaawansowane rozmowy z bankami, aby wspólnie stworzyć linię kredytującą dla przedsiębiorców rozpoczynających współpracę z firmą - mówi dyrektor Jan Gołębiewski.

Specjaliści z wielu gałęzi biznesu przekażą, w trakcie zajęć w Centrum Szkoleniowym, młodym przedsiębiorcom wiedzę niezbędną dla rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Księgowa i prawnik pomogą w zakresie formalnych aspektów prowadzenia własnych firm. Podpowiedzą jak założyć firmę, jak radzić sobie w instytucjach takich jak US lub ZUS. Specjaliści od marketingu wskażą gdzie i jak poszukiwać klientów, jak budować własną solidną markę i utrzymać grono zadowolonych klientów oraz jak postępować w przypadku reklamacji.

Zespół inżynierów natomiast przekaże wiedzę niezbędną dla właściwego doboru rodzaju przesłony okiennej, jej właściwości użytkowych oraz pokaże jak prawidłowo dokonać pomiaru okien, na co zwrócić szczególną uwagę i jak dokonać ostatecznego montażu tak, aby klient mógł cieszyć się w pełni z wysokiej klasy produktu.

- Chcielibyśmy, aby w perspektywie 3 lat Centrum stało się miejscem, w którym będzie można zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu żaluzji i rolet oraz znaleźć wsparcie dla własnej działalności. Nasze przedsięwzięcie jest bezprecedensowe w Polsce. Będziemy je rozwijać i modyfikować na bieżąco wraz z naszymi partnerami - mówi Jan Gołębiewski.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa