Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Wyposażenie wnętrz. Europejski potentat na rynku żaluzji wdrożył znak CE.

Anwis wyznacza standardy.

Lider na rynku żaluzji i rolet, jako jeden z nielicznych producentów w branży opracował i wdrożył procedury oraz zdobył prawo do oznaczania swoich produktów europejskim znakiem CE. To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa wyrobów pochodzących z włocławskiej firmy. Wdrożenie zbiegło się z przyznaniem producentowi tytułu JAKOŚĆ ROKU 2006.

Antoni Wiśniewski z dyplomem JAKOŚC ROKU 2006Conformite Europeenne, w skrócie popularny znak CE to tzw. zgodność europejska. Potwierdza, że dany produkt powstał z zastosowaniem ogólnych przepisów bezpieczeństwa, określonych w dyrektywach UE, a dodatkowo stosujący oznakowanie CE producent zaświadcza, że wyrób spełnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej. Przygotowanie produkcji do wdrożenia znaku CE, a zwłaszcza opracowanie procedur stanowiskowych i zgromadzenie wszelkich wymaganych badań i atestów, w tym odporności na wiatr zajęło nam blisko 4 miesiące mówi Antoni Wiśniewski, właściciel firmy Anwis. Wdrożyliśmy znak nie tylko po to, aby podkreślić nasze przywiązanie do jakości i dbałości o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, ale także, aby dalej się rozwijać. Znak CE pozwoli nam na swobodny eksport gotowego wyrobu do wszystkich krajów UE i jest naturalnym rozwinięciem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 dodaje. Wprowadzenie europejskiego znaku zbiegło się z ogłoszeniem wyników w Programie Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU. Firma Anwis została wyróżniona przez Kapitułę Programu za uznany na rynku system rolet Impresja. Stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość wyrobu. Naszym celem jest, aby produkt dostarczony do klienta nie tylko spełniał jego oczekiwania estetyczne, ale i gwarantował bezproblemowe i długoletnie użytkowanie. I to za rozsądną cenę! Zdobyte właśnie uznanie potwierdza, że droga którą obraliśmy jest słuszna podkreśla właściciel Anwisu. Anwis jest niekwestionowanym liderem wśród producentów żaluzji, rolet i bram. Rocznie zużywa m.in. ponad 550 ton tworzyw sztucznych, 600 ton aluminium i ponad 1000 ton stali. Atutem firmy jest terminowość. Konkretne zamówienia są realizowane w ciągu maksymalnie 7 dni. W szczególnych przypadkach, kiedy klient nie może czekać, jesteśmy w stanie przygotować dla niego produkt do wysyłki w czasie krótszym niż 24 godziny mówi Antoni Wiśniewski. W Europie Anwis znany jest przede wszystkim jako solidny i sprawdzony dostawca komplementów do produkcji żaluzji i rolet. Stale rosnący eksport, który przekroczył już 30 % całości produkcji i rozwijający się rynek krajowy w związku z boomem inwestycyjnym oznacza dla firmy konieczność dopasowania się do zmieniających się warunków. Jeszcze w tym roku powinna zwiększyć się produkcja o 20% Jeżeli okaże się to niewystarczające to planujemy wprowadzić drugą zmianę, aby zaspokoić popyt podkreśla Antoni Wiśniewski.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa