Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Firma Anwis pokazała się na prestiżowych 18. Międzynarodowych Targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie, gdzie wśród wystawców z Europy, Azji i Ameryki zaprezentowała swoje nowości na 2009 rok. O obecności na targach opowiada Dariusz Nowacki, Marketing Manager.

Z jakimi nowościami zaprezentowała się firma Anwis?

Targi osłonowe w Stuttgarcie były dla nas doskonałą okazja, aby zaprezentować się z bardzo kompleksową ofertę, zarówno gotowych wyrobów jak i komponentów do ich produkcji. Wśród nowości jakie mieliśmy do zaoferowania znalazła się m.in.: roleta dachowa nowym systemie, nowy system moskitiery drzwiowej, mechanizm monocommando do żaluzji 25x25 oraz 51x57 oraz hamulec do żaluzji Venus i rolety Fantazja Mini. Natomiast prawdziwą innowacją była żaluzja pozioma zamontowana w hermetycznym pakiecie międzyszybowym z możliwością elektrycznego sterowania unoszenia żaluzji od dołu do góry.Jak postrzegana była firma? Bardzo ważne jest to, że zaprezentowaliśmy naszym kontrahentom zupełnie nowy wizerunek firmy – odmienione logo, nowy design katalogów. Chcieliśmy bowiem pokazać naszym partnerom, że zrobiliśmy duży „krok w przyszłość” że jesteśmy rzetelnym i nowoczesnym kontrahentem. Dzięki tym działaniom powinniśmy umacniać naszą pozycję na światowych rynkach.

Jakie były oczekiwania wobec targów i jak to przełożyło się na efekty?

Targi były udane, liczba gości miała przełożenie na ilość rozmów biznesowych jakie udało nam się przeprowadzić. Pierwsze efekty w postaci transakcji już są, ale liczymy na więcej. Na targach zresztą można było pozyskać nie tylko nowych partnerów z całego świata, ale również z Polski – gościło tu wielu przedstawicieli firm usługowych szukających gotowych produktów, które poszerzyłyby ich asortyment.

Jaki kierunek rozwoju branży osłonowej lansowali wystawcy?

Wśród większości wystawców na R+T Stuttgart 2009 dało się zauważyć tendencje do przesuwania akcentów w kierunku designu. Teraz osłony mają być funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Paweł Sommer, oknonet.pl

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa