Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Firma ANWIS na targach HOME DECOR 2008 zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania w zakresie osłon okiennych.
Anwis na HOME DECOR Panel track i Vertical stings to nowe produkty zaprezentowane przez spółkę Anwis w trakcie zakończonych niedawno poznańskich targów Home Decor 2008. Nowoczesne stoisko firmy cieszyło się ogromnym powodzeniem. Przez kilka targowych dni odwiedziło je kilkaset osób.

Czytaj więcej: Anwis na Home Decor

Dnia 12 lutego 2009 roku w Rawie Mazowieckiej został rozstrzygnięty konkurs ”JAKOŚĆ ROKU 2008” .Patronat medialny nad wydarzeniem objęła GAZETA PRAWNA.

Srebrna Statuetka JAKOŚĆ ROKU 2008 została przyznana oraz uroczyście wręczona firmie „ANWIS” A.G.Wiśniewscy Spółka Jawna z Włocławka. Konkurs JAKOŚĆ ROKU skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.Ogłoszenie wyników poprzedziło krótkie wystąpienie redaktora naczelnego Biznes Raportu, organizatora konkursu Marcina Kałużnego. „Idea konkursu JAKOŚĆ ROKU zrodziła się z prawdziwej potrzeby.

Czytaj więcej: Gala finałowa konkursu JAKOŚĆ ROKU

Centrum Szkoleniowe ANWIS

Lider na rynku żaluzji i rolet otwiera nowe Centrum Szkoleniowe. Na ponad 1.200 m2 zlokalizowanych na terenie siedziby ANWIS-u we Włocławku powstają biura zarządu i marketingu oraz tzw. show room. Do Centrum na cykle szkoleniowe będą zapraszani partnerzy firmy oraz wszyscy ci, którzy będą chcieli spróbować swoich sił jako dystrybutorzy produktów firmy. Specjaliści z wielu różnych branż podpowiedzą jak to zrobić skutecznie. Zarząd spółki ANWIS chce, aby to miejsce stało się głównym punktem na mapie rozwoju produkcji i dystrybucji przesłon okiennych w Polsce.

Czytaj więcej: Centrum Szkoleniowe ANWIS

Firma Anwis wprowadziła nowy system sterujący do żaluzji drewnianych 50mm i żaluzji aluminiowych 50mm. Opcja MONOCOMMANDO pozwala zamykać, otwierać oraz podnosić lub opuszczać lamele żaluzji przy pomocy jednego łańcuszka koralikowego. Koralik wykonany jest ze stali chromowanej.

Firma ANWIS wprowadza nowe elementy, stosowane przy produkcji żaluzji drewnianych. Korpus uchwytu magnetycznego oraz zaczep sufitowy, poprawiający wygląd oraz walory użytkowe wyrobu. Element ten uwzględniony jest w cenie standardowej produktu.

Hamulec marki ANWIS wyróżniony na targach ARCA w Zagrzebiu

Zespół napędowo-planetarny, zaprojektowany i produkowany przez firmę ANWIS, został wyróżniony podczas Międzynarodowych targów wynalazków, nowych pomysłów, produktów i technologii – ARCA 2009 w Zagrzebiu. Wyróżniony napęd, jako pierwszy w Polsce, wyposażony został w sprężynę stalową wykonaną z drutu o przekroju kwadratowym.

Czytaj więcej: hamulec do żaluzji wyróżniony na targach ARCA

Firma Anwis, ma przyjemność poinformować, że realizuje projekt: „Pierwsze w Polsce uruchomienie produkcji nowoczesnych żaluzji zewnętrznych". Przedsięwzięcie jest realizowane przy współfinansowaniu ze środków UE.

Nowością w naszej ofercie jest szczotka do czyszczenia żaluzji (ang. blind cleaner) aluminiowych 16mm, 25mm, 50mm oraz do czyszczenia żaluzji drewnianych 25mm i 50mm. Szczotką delikatnie, szybko i bezinwazyjnie wyczyścicie Państwo swoje żaluzje z kurzu. W przypadku zabrudzeń tłustych można zastosować wody z detergentem.

Czytaj więcej: szczotka do czyszczenia żaluzji

Wyposażenie wnętrz. Europejski potentat na rynku żaluzji wdrożył znak CE.

Anwis wyznacza standardy.

Lider na rynku żaluzji i rolet, jako jeden z nielicznych producentów w branży opracował i wdrożył procedury oraz zdobył prawo do oznaczania swoich produktów europejskim znakiem CE. To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa wyrobów pochodzących z włocławskiej firmy. Wdrożenie zbiegło się z przyznaniem producentowi tytułu JAKOŚĆ ROKU 2006.

Czytaj więcej: Gazeta Prawna o Anwis

Nowością w naszej ofercie są żaluzje drewniane 25mm wykonane z prawdziwego drzewa bambusowego. Kompozycja przebarwień i słojów drzewa bambusowego powodują niepowtarzalny klimat. Świetnie nadają się do aranżacji również nowoczesnych i stylowych nadając niepowtarzalny klimat pomieszczenia a także podkreślają wyjątkowy charakter użytkownika.

Czytaj więcej: żaluzje bambusowe

OD DNIA 10.03.2008 r. FIRMA ANWIS WPROWADZA ZNAKOWANIE ŻALUZJI DREWNIANYCH NOWYMI MOSIĘŻNYMI EMBLEMATAMI. Akcja ma na celu zapewnienie klienta, że kupuje produkty oryginalne o najwyższej jakości.

Nowością w naszej ofercie są maskownice drewnopodobne do rolet fantazja (rolety w prowadnicach). Maskownice rolet standardowo będą dobrane kolorystycznie do oklein mahoń, sosna, złoty dąb. Firma ANWIS wprowadziła do oferty listwę adaptacyjną stosowaną do prowadnic rolet fantazja. Listwa umożliwia na bezproblemowy montaż prowadnic rolet Fantazja do profili okiennych z łukowym kształtem listwy przyszybowej.

10.02.2009 Pomagać konsumentom i nabywcom w rozwiązywaniu problemów technicznych, choć nic nas do tego nie zmusza, to sprawa na rynku stolarki okiennej niezwykle rzadka. Często bywa wręcz odwrotnie, firmy zamiast naprawić własne błędy, wymigują się od tego jak długo to możliwe.

Czytaj więcej: Anwis firma z prokonsumencką twarzą

Dbając o najlepsze możliwości zakupu żaluzji i rolet, wprowadziliśmy możliwość zakupu na raty. Zapraszamy do sprawdzenia wartości zamówienia oraz wysokość raty. Już wkrótce zostanie uruchomiony formularz online umożliwiający obliczenie wysokości raty.

Firma Anwis pokazała się na prestiżowych 18. Międzynarodowych Targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie, gdzie wśród wystawców z Europy, Azji i Ameryki zaprezentowała swoje nowości na 2009 rok. O obecności na targach opowiada Dariusz Nowacki, Marketing Manager.

Z jakimi nowościami zaprezentowała się firma Anwis?

Czytaj więcej: ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie, Niemcy

Producent rolet, firma Anwis zaprezentowała nowy typ rolety fantazja. Produkt został zaprezentowany został na targach Budma 2010 i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Nowa roleta Fantazja otrzymała również nominację do Złotego Medalu na konkursie organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Czytaj więcej: rolety warszawa

Włocławski ANWIS, europejski lider produkujący żaluzje i komponenty do ich wytwarzania,zmienia strategię rynkową. Wraz z nowymi produktami spółka wprowadza nowe logo i nową wizualizację dla dealerów. Firma chce doradzać klientom jak efektywnie kontrolować światło wpadające do pomieszczeń.

Czytaj więcej: Światło pod kontrolą

Wprowadzone zostały nowe kolory osprzętu do rolety fantazja lux i rolety fantazja mini lux. Nowe kolory osprzętu rolety to WIŚNIA i JASNY DĄB, a cała aktualna kolekcja to kolory: BIAŁY, BRĄZ, BEŻ, SILVER, ANODA, DĄB ZŁOTY, ORZECH, MAHOŃ.

Czytaj więcej: rolety warszawa - nowe kolory osprzętu rolety fantazja i fantazja mini

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa