Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

W niniejszym artykule, jak nazwa wskazuje chcę Państwu krótko opisać temat montażu żaluzji i rolet. Nasi Klienci często zastanawiają się czy montaż wykonać samodzielnie czy skorzystać z usług firmy. Warto zauważyć iż montaż żaluzji lub rolet, i stopień trudności zależy od rodzaju produktu. Do wszystkich artykułów znajdujących się w naszej ofercie dołączona jest instrukcja montażu. Najtrudniejsze pytanie to czy skorzystać z usługi montażu czy nie.

Tak, uważam że warto, tym bardziej że nasza firma dostarcza żaluzje i rolety do Państwa domu, dla sprawdzenie każdy rozpakuje paczkę aby sprawdzić wybrane żaluzje i rolety. Montaż zajmie ok godziny. W 99% przypadku nasze żaluzje i rolety montujemy bezpłatnie. W przypadku rolet zewnętrznych, antywłamaniowych lub niektórych systemów żaluzji montaż jest bardziej skomplikowany i dlatego tym bardziej sugeruję skorzystać z bezpłatnej usługi. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Warszawie.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa