Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Moskitiery, produkt znany od lat jako siatki przeciw owadom stosowane do okien i drzwi. Przedstawiamy kilka często zadawanych pytań o użytkowanie moskitier. Jak duże są oczka w siatce moskitier ? Siatka moskitier wykonana z włókna szklanego o wielkości oczka 1m x 1m Czy moskitiery są odporne na zwierzęta domowe ? Z uwagi że siatka to włókno szklane moskitiery mogą nie wytrzymać pazurów lub zębów np; kota.

Czy jest konieczność demontażu moskitier na zimę ? Nie nie ma konieczności demontażu moskitier na zimę. Materiały z których wykonane są moskitiery są odporne na działania niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jednak nasze moskitiery wykonane są w taki sposób że demontaż to kwestia kilku minut, a moskitiera w okresie zimowym znajdująca się np: w garażu, może być wyczyszczona i dodatkowo wydłuży się okres jej trwałości. Czy można wymienić samą siatkę moskitiery w przypadku uszkodzenia lub zużycia? Tak, jest to możliwe i wystarczy zadzwonić do naszej firmy w celu umówienia pracownika obsługi. Wymianę siatki w moskitiery w niektórych przypadkach możemy wykonać na miejscu u klienta.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa