Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Czym tak naprawdę są rolety antywłamaniowe ?

Pytacie Państwo często o cenę rolet antywłamaniowych, jest pytanie o bardzo szerokim zakresie. Potocznie rolety aluminiowe zewnętrzne znajdujące się wszędzie w około nas kioskach, sklepach itp. nazywane są roletami antywłamaniowymi. Są to jednak rolety zewnętrzne zabezpieczające często bez atestów. Zabezpieczają one oczywiście w jakimś stopniu przed włamaniem ale nie posiadają atestu na to że są antywłamaniowe.

Rolety atestowane też nie są antywłamaniowe, w dosłownym znaczeniu. Posiadają atest zwiększonej odporności na włamanie. Rolety atestowane to rolety o grubym ekstrudowanym pancerzu, wzmacnianych grubych prowadnicach, oraz powinny mieć zamontowany silnik elektryczny. Czy zamontujecie Państwo rolety atestowane czy zabezpieczające, ważne jest jaki sposób są one zamontowane. Rolety atestowane (antywłamaniowe) są droższe od rolet zewnętrznych zabezpieczający, dodatkowo system rolet zewnętrznych można podzielić na kilka systemów: integro (z możliwością zabudowania skrzynki), system rks (skrzynka jest zintegrowana z murem, jest niewidoczna), oraz tradycyjne elewacyjne skrzynki i skrzynki owalne. Z uwagi na koszt oraz w zależności od potrzeb, można wykonać różne opcje, np; zamontować roletę z pancerzem zabezpieczającym, silnikiem elektrycznym lub zamkiem i już jest bezpieczniej. Jeżeli chcecie Państwo się dowiedzieć, jaki wybrać system, który najbardziej spełni Państwa oczekiwania prosimy o kontakt z naszą firmą. Postaramy się doradzić najbardziej optymalny system, wycenimy oraz przedstawimy możliwości montażu.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa