Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Kolejne pytanie z najczęściej zadawanych: czy przy montażu żaluzji rolet lub żaluzji stracę gwarancję na okna?, czy okno straci szczelność? Wszystkie nasze rolety i żaluzje wykonane są tak aby montaż nie uszkodził okien. Wszystkie żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy i rolety montujemy do listew przyszybowych. Listwa jest wykończeniem okna oraz trzyma szybę w ramie.

Wykonanie otworków o średnicy ok 1,5mm w listwach pcv i aluminiowych nie powoduje rozszczelnienia komór ramy, a przypadku okien drewnianych montaż rolet i żaluzji nawet do ramy okiennej nie spowoduje rozszczelnienia. Zamaskowanie otworków w ramach drewnianych, w przyszłości po demontażu rolet, żaluzji, także plisowanych jest na tyle możliwe że są niezauważalne. Dodatkowo zostaje nam opcja zastosowania wieszaków bezinwazyjnych stosowanych zarówno do żaluzji i rolet lub możliwość mocowania rolet fantazja za pomocą taśmy samoprzylepnej. Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze systemu żaluzji i rolet oraz przedstawią możliwości montażu. Wiele firm i producentów okien sugeruje że nawet do listew przyszybowych nie wolno nic mocować, tylko zwróćmy uwagę że w swojej ofercie też dodatkowo posiadają żaluzje i rolety, a montaż wygląda podobnie. Trzeba rozsądnie rozpatrzyć temat montażu żaluzji, rolet czy moskitier, i radzimy dokładnie sprawdzić jakie mamy możliwości.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa