Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Klienci nie tylko dużych miast w przypadku chęci zakupu i wyborze firmy oczekują pełnej, profesjonalnej obsługi. Gdzie kupić rolety i żaluzje to jedno, ale ważne jest też jakiej jakości. Nasza firma stara się sprostać tym wymaganiom poprzez stworzenie oferty markowych produktów firmy anwis. Jesteśmy niezależną firmą sprzedającą oraz montującą rolety i żaluzje.

Najważniejsze dla nas jest czas i poczucie bezpieczeństwa Klienta. Nasz system sprzedaży oparty jest na przyjeździe do Klienta ze wszystkimi próbnikami żaluzji i rolet. Pełna obsługa zawiera przyjazd, pomiar, doradztwo, wycenę (to wszystko bezpłatnie), możecie Państwo od razu dokonać zakupu rolet i żaluzji. Bezpieczeństwo zakupu czyli naszą firmę możecie sprawdzić bezpośrednio dzwoniąc do producenta. Nasza firma z uwagi na podwyższenie obsługi zrezygnowała ze stacjonarnego salonu sprzedaży rolet i żaluzji.Jednak firma to zarejestrowana działalność gospodarcza a wieloletnia współpraca z producentem żaluzji i rolet anwis spowodowała że możemy Państwu zaoferować produkty i obsługę na profesjonalnym poziomie.

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa