Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png
Na początek pragniemy odpowiedzieć Państwu na podstawowe pytanie, "kim jesteśmy i co oferujemy ?" Produkty które znajdują się w naszej ofercie czyli rolety i żaluzje, to towary najwyższej jakości wykonane przez europejskiego lidera w tej branży, firmę Anwis. Nasza firma, rextor może sprzedawać produkty dowolnego producenta, jednak jako Autoryzowany Partner wybierając tylko Anwis zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość żaluzji i rolet potwierdzoną 30-letnią historią firmy oraz licznymi nagrodami i certyfikatami. Są to żaluzje i rolety całkowicie produkowane w Polsce. 250-osobowy zespół wyspecjalizowanych pracowników, mających  do dyspozycji najnowocześniejszy park maszynowy, firma dostarcza najlepsze produkty do kilku tysięcy odbiorców na pięciu kontynentach. Stały rozwój daje nam możliwość  dopasowania  najlepszych produktów do stale rosnących wymogów naszych Klientów.


Na wszelkie pytania w zakresie doradztwa technicznego, praktycznego i estetycznego przy doborze osłon okiennych  odpowiemy jako doświadczeni profesjonaliści. Wykonamy dla Państwa bezpłatny pomiar i wycenę niezobowiązującą do zakupu, a także przedstawimy próbki żaluzji  aluminiowych, drewnianych, oraz rolet zewnętrznych i materiałowych. Wszystkie oferowane przez nas   produkty wykonywane są pod wymiar dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w Warszawie i okolicach.

Wykonamy fachowy montaż przez doświadczonych pracowników, używając tylko profesjonalnych narzędzi. Zadbamy także o pozostawienie całkowitego porządku po montażu. Terminy i godziny montażu ustalamy elastycznie do możliwości Klientów.

Gwarancja, to jeden z najważniejszych celów naszej działalności. Zależy nam na dostarczeniu Państwu najlepszych produktów, ale jeszcze ważniejsze dla wszystkich jest zostawić przekonanie o bezpieczeństwie jakim jest stała opieka nad Klientem po sprzedaży. Pozostając w przekonaniu o wysokiej jakości produktów i obsługi, udzielamy Państwu bezpłatnej 30 miesięcznej gwarancji na cały asortyment wraz z montażem. Niektóre produkty posiadają nawet 5 letnią gwarancję bez dopłaty.
Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa