Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

Rolety Żaluzje Warszawa

tel.png

Na wszystkie nasze produkty jak również na montaż, jest przyznana gwarancja 24 miesięczna lub oferowane przez nas produkty firmy somfy 60 miesięcy. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane na ogólnych zasadach reklamacji ujętych w prawie polskim. Reklamacji podlegają wszystkie usterki lub wady fabryczne.

Czytaj więcej: jakie usterki podlegają reklamacji ?

To najczęściej zadawane pytanie, na które najtrudniej odpowiedzieć. Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, ponieważ dla każdego klienta inne osłony okienne są lepsze. Nasza firma jest po to aby pokazać różnice pomiędzy wszystkimi żaluzjami i roletami, przedstawić optymalne możliwości montażu oraz oczywiście w pełni doradzić system. Należy zwrócić uwagę że każdy może być doradcą, ale aby pomóc w wyborze,

Czytaj więcej: lepsze rolety czy żaluzje ?

W niniejszym artykule, jak nazwa wskazuje chcę Państwu krótko opisać temat montażu żaluzji i rolet. Nasi Klienci często zastanawiają się czy montaż wykonać samodzielnie czy skorzystać z usług firmy. Warto zauważyć iż montaż żaluzji lub rolet, i stopień trudności zależy od rodzaju produktu. Do wszystkich artykułów znajdujących się w naszej ofercie dołączona jest instrukcja montażu. Najtrudniejsze pytanie to czy skorzystać z usługi montażu czy nie.

Czytaj więcej: montaż żaluzji i rolet

Nowością w naszej ofercie jest szczotka do czyszczenia żaluzji (ang. blind cleaner) aluminiowych 16mm, 25mm, 50mm oraz do czyszczenia żaluzji drewnianych 25mm i 50mm. Szczotką delikatnie, szybko i bezinwazyjnie wyczyścicie Państwo swoje żaluzje z kurzu.

Czytaj więcej: jak czyścić żaluzje drewniane i aluminiowe ?

Moskitiery, produkt znany od lat jako siatki przeciw owadom stosowane do okien i drzwi. Przedstawiamy kilka często zadawanych pytań o użytkowanie moskitier. Jak duże są oczka w siatce moskitier ? Siatka moskitier wykonana z włókna szklanego o wielkości oczka 1m x 1m Czy moskitiery są odporne na zwierzęta domowe ? Z uwagi że siatka to włókno szklane moskitiery mogą nie wytrzymać pazurów lub zębów np; kota.

Czytaj więcej: moskitiery - siatki przeciw owadom

Klienci nie tylko dużych miast w przypadku chęci zakupu i wyborze firmy oczekują pełnej, profesjonalnej obsługi. Gdzie kupić rolety i żaluzje to jedno, ale ważne jest też jakiej jakości. Nasza firma stara się sprostać tym wymaganiom poprzez stworzenie oferty markowych produktów firmy anwis. Jesteśmy niezależną firmą sprzedającą oraz montującą rolety i żaluzje.

Czytaj więcej: gdzie kupić rolety i żaluzje??

Zalety rolet w okresie letnim to przede wszystkim ograniczenie ilości wpadającego ciepła do pomieszczeń. Okna przepuszczają nawet do 80% promieni słonecznych, nadmiernie je nagrzewając. Rolety, w szczególności rolety aluminiowe zewnętrzne dzięki zastosowaniu dodatkowej izolacji żywicznej wewnątrz pancerza rolety, dzięki temu rolety zewnętrzne bardzo efektywnie zatrzymują promieniowanie słoneczne. Komfort wypoczynku i pracy zwiększa się, zyskujecie Państwo możliwość optymalnego ustawienia temperatury.

Czytaj więcej: rolety - zalety w okresie zimowym i letnim

Kolejne pytanie z najczęściej zadawanych: czy przy montażu żaluzji rolet lub żaluzji stracę gwarancję na okna?, czy okno straci szczelność? Wszystkie nasze rolety i żaluzje wykonane są tak aby montaż nie uszkodził okien. Wszystkie żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy i rolety montujemy do listew przyszybowych. Listwa jest wykończeniem okna oraz trzyma szybę w ramie.

Czytaj więcej: czy przy montażu rolet i żaluzji stracę gwarancję na okna ??

Czym tak naprawdę są rolety antywłamaniowe ?

Pytacie Państwo często o cenę rolet antywłamaniowych, jest pytanie o bardzo szerokim zakresie. Potocznie rolety aluminiowe zewnętrzne znajdujące się wszędzie w około nas kioskach, sklepach itp. nazywane są roletami antywłamaniowymi. Są to jednak rolety zewnętrzne zabezpieczające często bez atestów. Zabezpieczają one oczywiście w jakimś stopniu przed włamaniem ale nie posiadają atestu na to że są antywłamaniowe.

Czytaj więcej: rolety antywłamaniowe i zewnętrzne - warto przeczytać !

Nasza firma oferuje Państwu także pełny profesjonalny serwis rolet antywłamaniowych, zewnętrznych, żaluzji aluminiowych i drewnianych, a także rolet materiałowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć elementy montażowe, wymienne.

Czytaj więcej: naprawa serwis konserwacja czyszczenie rolet i żaluzji

Wszystkie oferowane przez naszą firmę rolety i żaluzje wyprodukowane zostały w Polsce przez polską firmę. Liczne nagrody i wyróżnienia za wprowadzenie nowych systemów osłon okiennych są dowodem jakości i 30 letniego doświadczenia firmy.

Czytaj więcej: Polskie rolety i żaluzje - made in Poland ?

Na początek pragniemy odpowiedzieć Państwu na podstawowe pytanie, "kim jesteśmy i co oferujemy ?" Produkty które znajdują się w naszej ofercie czyli rolety i żaluzje, to towary najwyższej jakości wykonane przez europejskiego lidera w tej branży, firmę Anwis. Nasza firma, rextor może sprzedawać produkty dowolnego producenta, jednak jako Autoryzowany Partner wybierając tylko Anwis zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość żaluzji i rolet potwierdzoną 30-letnią historią firmy oraz licznymi nagrodami i certyfikatami. Są to żaluzje i rolety całkowicie produkowane w Polsce.

Czytaj więcej: "kim jesteśmy i co oferujemy ?"

Rolety Warszawa - Żaluzje drewniane - Żaluzje drewniane Warszawa - Plisy Warszawa - Rolety zewnętrzne Warszawa - Rolety rzymskie Warszawa - Moskitiery Warszawa